• Ікона Святий Миколай «Угодник»

Розмір ікони:   290*220*23 мм  

Матеріал:  ясен.

Колір:  «зістарений ясен»


Купити ікону Святий Миколай «Угодник»

Микола Угодник це християнський святий, архієпископ Мир Лікійських у Візантії. Його шанують як чудотворця, покровителя дітей, моряків і купців. Святому Миколаю моляться про допомогу в різних бідах, зціленні, про благополучне плаванні, моляться про дітей, про добрі стосунки в сім'ї, про допомогу в бідності і нужді, про захист вдів і сиріт, від смутку і зневіри.

Ще за життя Микола Чудотворець славився як захисник безневинно засуджених, умиротворитель ворогуючих і Спаситель від марної смерті. На сьогоднішній день, всі віруючі надають величезного значення іконі Миколи Чудотворця. Його шанують і знають у всьому світі, просячи про допомогу.

Моляться перед цією іконою просять Миколи Угодника про прихильність до дітей, про благополуччя в шлюбі, в далекому і близькому подорожі, про захист від нападу. Така ікона обов'язково є в кожній православній родині.

Чудотворна ікона допомагає, зцілює, захищає від усіх бід і напастей, допомагає під час поїздок і подорожей.

Чудотворна ікона Ікона Святий Миколай «Угодник»

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре

Ікона Святий Миколай «Угодник»

  • Модель: Святой Николай «Угодник»
  • Наявність: Є в наявності
  • 450грн.


Теги: Подарунки для чоловіка, вироби з дерева, подарунок жінці, подарунок військовому, ділові подарунки, подарунок шефу, подарунок віруючому, різьблена ікона, ікона святого Угодника з Миколи