Доставка і оплата


Способи доставки.


Кур'єрська доставка Нова Пошта

Після підтвердження оплати, ми відправляємо ваше замовлення. Номер декларації повідомимо вам по e-mail після відправки замовлення. Доставка здійснюється по всій території України протягом 1-2х робочих днів у будь-яке відділення служби "Нова Пошта". Ви отримаєте сповіщення (SMS), за яким можете забрати посилку в представництві "Нова Пошта". Для отримання товарів пред'явіть паспорт або водійське посвідчення. Доставку ви оплачуєте при отриманні замовлення за тарифами служби.

Накладений платіж Нова Пошта

Після отримання заявки, ми відправляємо вам замовлення і номер декларації. Ви отримаєте SMS, і можете забрати посилку в представництві "Нова Пошта". Ви оплачуєте покупку, вартість доставки за тарифами даної служби, а також вартість послуги в розмірі 2% від суми замовлення і страховки у розмірі 0,5%, після чого Вам видають товар за паспортом або водійськими правами.

Доставка Укрпоштою

Доставка здійснюється у всі міста України, а також у Росію і країни СНД. Забрати товар Ви зможете у Вашому поштовому відділенні після отримання повідомлення про прибуття замовлення, пред'явивши паспорт. Вартість доставки по Україні від 25 грн. Для уточнення вартості доставки зв'яжіться з нами по телефону 096-899-3330