• Ікона «Чудо Святого Георгія про змія»
    Ікона «Чудо Святого Георгія про змія» Ікона «Чудо Святого Георгія про змія» Ікона «Чудо Святого Георгія про змія» Ікона «Чудо Святого Георгія про змія»

Розмір ікони:   290*220*23 мм  

Матеріал: Дуб.

Колір:  «під горіх»


Купити ікону «Чудо Святого Георгія про змія»

За порятунок і збереження державності, за заступництво воїнам і хліборобам шанується Святий Георгій Побідоносець, купити дерев'яну ікону якого можна, в нашому магазині ікон. Багато чудес за життя зробив цей великомученик, визнаний чудотворцем, і найпопулярніше з них зображує ікона «Чудо Святого Георгія про змія».

Ікона «Чудо Святого Георгія про змія» допомагає віруючим в позбавленні від скорботи, в молитвах про повернення загублених дітей, про збереження худоби і про приборкання диких звірів. Георгій Побідоносець є небесним покровителем військових і фермерів. Перед іконою Чудо Святого Георгія про змія підносять молитви про порятунок країни і подоланні ворогів.

Купити різьблену ікону «Чудо Святого Георгія про змія» можна порадити сім'ям, в яких є імена Георгій, Юрій, Єгорій, а також сім'ям військовослужбовців, фермерів а також держслужбовцям.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре

Ікона «Чудо Святого Георгія про змія»

  • Модель: Чудо Святого Георгия о змие
  • Наявність: Є в наявності
  • 450грн.


Теги: Подарунок зі змістом, вироби з дерева, дорогі подарунки, подарунок віруючому, різьблена ікона, ікона святого Георгія Побідоносця.