• Ікона - Володимирська Божої Матері
    Ікона - Володимирська Божої Матері Ікона - Володимирська Божої Матері Ікона - Володимирська Божої Матері Ікона - Володимирська Божої Матері


Розмір ікони:   290*220*23 мм  

Матеріал: Дуб.

Колір:  «під горіх»

Купити ікону Володимирській Божої матері.

Володимирська ікона Божої Матері вже кілька століть шанується як чудотворна. Перед нею молитовно просять Богородицю про зцілення від тілесних недуг, зокрема, захворювань серця і серцево-судинної системи. За допомогою до неї звертаються під час лих, коли потребують захисту від ворогів .. У кожному будинку має бути ця ікона, адже вона примиряє ворогуючих, пом'якшує людські серця, сприяє зміцненню віри.

Молитва Божої Матері перед Володимирською іконою не раз допомагала народу під час лих і навали ворогів, захищала від насильства іновірних, впокорювала ворогуючих, пом'якшувала злі серця і сприяла єднанню народу. Купити ікону Володимирській Богородиці слідує не тільки для захисту будинку від напастей і лих, але також для зцілення від хвороб душі і тіла.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре

Ікона - Володимирська Божої Матері

  • Модель: Владимирская икона Божией Матери
  • Наявність: Є в наявності
  • 450грн.


Теги: Купити ікону Володимирської Божої Матері, Богородиця Володимирська, подарунок для мами, подарунок бабусі, подарунок але новосілля.