• Вінчальна пара: Спаситель і Богородиця «Казанська
    Вінчальна пара: Спаситель і Богородиця «Казанська Вінчальна пара: Спаситель і Богородиця «Казанська Вінчальна пара: Спаситель і Богородиця «Казанська

Розміри ікон:   400*320*35 мм     

Матеріал:  ясен.

Колір:  «зістарений ясен»

Купить вінчальну пару: Спаситель і Пресвята Богородиця «Казанська

Вінчальні ікони - це пара ікон Спасителя та Пресвятої Богородиці, виконаних в однаковому стилі і необхідних для благословення батьками та вінчання молодої пари. Вінчальна пара - ікони на весілля, які благословить шлюб молодих і зробить його щасливим.

Вінчальна пара, для люблячих один одного молодих людей - найдорожчі ікони, які однією своєю присутністю зберігають подружній союз, що роблять його непорушним і міцним.

Пара ікон, подарованих на весілля, найцінніший подарунок на весілля і оберіг союзу двох щиро люблячих один одного сердець.

Вінчальна пара ікон - сімейна святиня, що передається від батьків дітям, тому важливо вибрати дійсно хороші якісні ікони, близькі Вам до душі, які стануть запорукою щастя в сім'ї і символом єдності подружжя, їхніх дітей і онуків. Різьблені ікони саме такий подарунок молодятам.

Матеріал - ясен.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре

Вінчальна пара: Спаситель і Богородиця «Казанська

  • Модель: Венчальная пара
  • Наявність: Є в наявності
  • 1200грн.


Теги: Що подарувати на весілля, купити подарунок на весілля, ікони для вінчання, подарунок молодятам, вінчальна пара, вінчальні ікони, різьблені ікони, дерев'яні ікони.